Παρακάτω οι πιο αξιόλογες τάσεις βάσει στατιστικής κλάσεων. Συνδιάστε τις με τελευταία νέα και κίνητρα για το καλύτερο δυνατό ποντάρισμα.

Καλή επιτυχία.

1.      Sunderland – Swansea
Οχτώ στα έντεκα Over 2,5 η κλάση της αναμέτρησης. Ζητούμενη απόδοση το 1,44.

2.      Tottenham - Aston Villa
Δεκατρείς άσσοι στα τελευταία 14 της κλάσης. Ζητούμενη απόδοση 1,11. Ακριβές σκορ ημιχρόνου 1-0 7 στις 14, ζητούμενη απόδοση 2,07.

3.      Hull City – Everton
Τρία στα τρία διπλό η κλάση, ζητούμενη απόδοση 1,17.

4.      Inter – Lazio
Δέκα στα δεκατρία Under 2,5 για την κλάση, ζητούμενη  απόδοση 1,35.Επίσης 10/13 σκορ  ημιχρόνου 0-0.

5.      Sassuolo – Genoa
Με ισχυρή τάση ναι μεν στον άσσο, αλλά με απαραίτητη κάλυψη και στην ισοπαλία. Δέκα άσσους και 3 ισοπαλίες στα τελευταία 13 της κλάσης. Ζητούμενη απόδοση άσου 1,35. Τρεις αναμετρήσεις είχαν ημίχρονο διπλό. Καμία δεν έληξε στο διπλό. Και οι 3 Over 3,5.Πρόταση για Live Betting.

6.      AS Roma – Juventus
Εννέα στα έντεκα Under 2,5, ζητούμενη απόδοση 1,28.

7.      Ath Bilbao - Real Sociedad (& Getafe – Sevilla)
Εικοσιένα στα τριάντα Under 2,5 για την κλάση. Ζητούμενη απόδοση 1,45. Λόγω του 2,20 απόδοση από τον Ο.Π.Α.Π στο σημείο αυτό, ίσως είναι σωστή η κάλυψη στο 2-3 τέρματα.